Nativee

NATIVEE

SLUŽBY

NATIVEE BIOPOOLS

NAJDEME PRO VÁS TO
NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Vytvoříme kvalitní fungující projekt, a zajistíme profesionální realizaci. Biobazén přináší do zahrady celoroční estetický zážitek, přírodní vodu, ale i nižší provozní náklady oproti klasickému bazénu.

Přijedeme za vámi a vyslechneme si vaše požadavky. Projekt sestavíme dle Vašich možností i rozpočtu.

Kvalitní projekt je klíč ke správně fungujícímu biotopu. Vypracujeme projekt, který bude splňovat veškerá užitková i technologické kritéria. Naše technologie splňují nejpřísnější kritéria a požadavky na kvalitu vody dle Rakouských standardů pro koupací jezírka a biobazény.

Realizaci provedeme podle projektu a po celou dobu vám poskytneme odbornou podporu. Na výstavbu dohlédneme, aby proběhla přesně jak má a aby byli dodrženy všechny technologické postupy a materiály. 

Pro maximální požitek s koupání je důležitá péče o biobazén. Po dokončení realizace vás proškolíme v péči o biobazén a poskytneme podrobný návod. Rádi vám také pomůžeme s pravidelným servisem a údržbou.

PRO ZKVALITNĚNÍ NAŠICH SLUŽEB SE PRAVIDELNĚ ŠKOLÍME

Jenom vášeň k tomu, co děláme nestačí. Někdy je zapotřebí rada profesionála, a proto jsme rádi, že se můžeme vzdělávat v tom, co nás baví. Naše bazény stavíme nejčastěji ze svařovaných fólií. Fólie nám otevírá spoustu možností při stavbě bazénu ať už jde o tvar, velikost, umístění. Abychom vám zaručili co nejdelší životnost je zapotřebí fólii kvalitně svařit. Zúčastnili jsme se proto školení od firmy Fatra, která patří mezi největší průkopníky ve světe plastových fólií. Jsme rádi, že získané rady a tipy nám poslouží ke zkvalitnění služeb, pro vás. Naše zákazníky.

Sledujte naše sociální sítě!

Aktuální dění u nás ve firmě pravidelně zveřejňujeme na našich sociálních sítích.