Nativee

NATIVEE

highFLOW

VYSOCE VÝKONNÝ FILTR
PRO VELKÉ SYSTÉMY

BioWaterPool highFLOW se vyznačuje rychlým horizontálním průtokem s minimální spotřebou energie. highFLOW je odpovědí na otázku tahouna, který spolehlivě poskytuje nejvyšší výkony, a je proto ideální pro veřejné a větší soukromé systémy.

Jak funguje systém highFLOW?

Co potřebujete k nastavení systému highFLOW?

Jak se systém highFLOW čistí?

PORTFOLIO

geniální funkční princip

Systém highFLOW je první profesionální filtrační systém pro horizontální průtokové filtry, který kombinuje dokonalé rozložení s funkcí proplachu vzduchem. Tímto způsobem je dosaženo velmi vysoké efektivní rychlosti pro štěrkový filtr s minimální spotřebou energie. Efektivní rychlost je rychlost, kterou se voda pohybuje po potažených površích štěrku, je přímo úměrná rychlosti vytváření biofilmu a čisticímu výkonu.

Na rozdíl od běžných, většinou komplikovaných vrstvených filtrů, highFLOW filtr využívá pouze jednu zrnitostní frakce filtračního materiálu, což má za následek vysokou provozní spolehlivost typickou pro highFLOW filtr.

levný koncept

Systém highFLOW představuje díky svému malému počtu technických součástí a rychlé instalaci velmi výhodnou koncepci a nejvyšší účinnost!

Konstrukce tohoto filtru byla optimalizována pro použití energeticky úsporných a prakticky tichých ponorných čerpadel Superior Technics, takže highFLOW filtry umožňují nejen energeticky nejúspornější variantu úpravy v privátních biobazénech, ale používají se také na veřejná přírodní koupaliště pro profesionální využití.

Podívejte se na další systémy

NATIVEE BIOPOOLS