Nativee

NATIVEE

FAmily

NATIVEE FAMILY

Elegantní design, křišťálové čistá a bezchemická voda. To jsou hlavní rysy kompaktního systému od společnosti NATIVEE. 

NATIVEE FAMILY je zábava z koupání v přírodním bazénu pro celou rodinu. Náš biobazén vypadá jako „klasický“ bazén, ale s velkou výhodou, úplně se vyhýbáme použití chlóru a jiných toxických přísad. Díky biologickému filtru je možné se koupat v přírodní, křišťálově čisté vodě. Podrážděné oči a kůže od chlóru, stejně jako nepříjemný zápach, s tím se u našich biobazénů nesetkáte.

Obrovskou výhodou systému NATIVEE FAMILY je jedinečná kompaktnost – ať už se jedná o rychlou výstavbu nebo o technicky nekomplikovanou a energeticky úspornou technologii.  

PORTFOLIO

MODIFIKOVATELNÝ SYSTÉM
FAMILY

Biobazén NATIVEE FAMILY je jedinečný vertikálně proudící filtrační systém, který si navíc můžete přizpůsobit podle Vašich představ. Společně navrhujeme dílo, které podtrhne krásu Vaší zahrady a bude osobité pro Vaši rodinu. Společnost NATIVEE Biopools spolupracuje s partnery, kteří patří mezí špičku ve svém oboru. 

Kompaktní, technicky nenáročné a energeticky úsporné. Hlavní faktory těchto dvou balíčků, které jsme si pro Vás připravili.

6 x 3 x 1,55m + filtrační zóna
1,5 x 3 x 1,55m

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

8 x 4 x 1,55m + filtrační zóna
1,75 x 4 x 1,55m

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Naše biobazény stavíme jako fóliové bazény. Základem je tedy robustní konstrukce ze ztraceného bednění. Tu pokrýváme kvalitní geotextílí a fólií od společnosti Renolit. Na výběr máte z několika motivů od jednobarevných až s 3D vzory.

ALKORPLAN 2000

ALKORPLAN TOUCH

Biobazén lze stejně jako „klasický“ bazén vybavít spoustou příslušenství. Pro snadnou údržbu zcela určitě doporučujeme bazénový vysavač Dolphin S300I. Výkonný pracovník, který většinu práce udělá za Vás a navíc lze jednoduše ovládat přes mobilní aplikaci. 

Jako estetický, ale hlavně dekorativní prvek nesmí v biobazénu chybět osvětlení. My do našich biobazénů instalujeme kvalitní LED osvětlení, které lze stejně jako robota ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci a navíc umí svítit i v několika barevných odstínech. 

Pro náročné uživatele, kteří si chtějí protáhnout koupací sezónu na maximum instalujeme do našich biobazénu ohřev vody. O ten se stará úsporné tepelné čerpadlo. Pokud o tomto prvku uvažujete, určitě doporučujeme počítat se zakrytím bazénu. Minimalizace tepelných ztrát je velice důležitou položkou v rozpočtu bazénu. Až 85% tepelných ztrát odchází do ovzduší právě z vodní hladiny. Lamelové zakrytí bazénu je elegantní způsob jak snadně a bezpečně zakrýt vodní hladinu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ