Nativee

NATIVEE

FAmily

přicházíme s modifikovatelným systémem
NATIVEE FAMILY

NATIVEE BIOPOOLS přichází se systémem FAMILY. Tento jednoduchý systém byl vyvíjen pro bezstarostné koupání v čisté vodě, bez použití chemie. Na zahradě přeci chcete voňavou vodu bez nepříjemného zápachu chemických přípravků. Vodu, která bude plná života bez dráždění očí a kůže. 

Biobazén FAMILY vypadá jako „klasický“ bazén, ale díky jednoduchému biologickému filtru se mohou majitelé biobazénu FAMILY koupat v přírodní, křišťálově čisté vodě.

Na výběr nabízíme celkem dva modifikovatelné balíčky. NATIVEE FAMILY a FAMILY plus. Více informací naleznete níže.

NATIVEE FAMILY

Elegantní design, křišťálové čistá a bezchemická voda. To jsou hlavní rysy kompaktního systému od společnosti NATIVEE. 

NATIVEE FAMILY je zábava z koupání v přírodním bazénu pro celou rodinu. Náš biobazén vypadá jako „klasický“ bazén, ale s velkou výhodou, úplně se vyhýbáme použití chlóru a jiných toxických přísad. Díky biologickému filtru je možné se koupat v přírodní, křišťálově čisté vodě. Podrážděné oči a kůže od chlóru, stejně jako nepříjemný zápach, s tím se u našich biobazénů nesetkáte.

Obrovskou výhodou systému NATIVEE FAMILY je jedinečná kompaktnost – ať už se jedná o rychlou výstavbu nebo o technicky nekomplikovanou a energeticky úspornou technologii.  

PORTFOLIO

MODIFIKOVATELNÝ SYSTÉM
FAMILY

Biobazén NATIVEE FAMILY je jedinečný vertikálně proudící filtrační systém, který si navíc můžete přizpůsobit podle Vašich představ. Společně navrhujeme dílo, které podtrhne krásu Vaší zahrady a bude osobité pro Vaši rodinu. Společnost NATIVEE Biopools spolupracuje s partnery, kteří patří mezí špičku ve svém oboru. 

Kompaktní, technicky nenáročné a energeticky úsporné. Hlavní faktory těchto dvou balíčků, které jsme si pro Vás připravili.

6 x 3 x 1,55m + filtrační zóna
1,5 x 3 x 1,55m

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

8 x 4 x 1,55m + filtrační zóna
1,75 x 4 x 1,55m

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Podívejte se na naše technologie

NATIVEE BIOPOOLS